Problem z oddaniem opakowań kaucyjnych w Rajgrodzie. Przy biedronce albo pełny albo zepsuty, w arhelanie albo zepsuty albo problem z oddaniem w kasie mało miejsca i duże kolejki. Będzie latem problem z plastikiem!
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Można przywieźć do Grajewa.
Kupujcie Prmavera w 5
Na śmietniku są żółte kontenery na plastik!!