Butelkomaty - problem w Rajgrodzie

Problem z oddaniem opakowań kaucyjnych w Rajgrodzie. Przy biedronce albo pełny albo zepsuty, w arhelanie albo zepsuty albo problem z oddaniem w kasie mało miejsca i duże kolejki. Będzie latem problem z plastikiem!

Można przywieźć do Grajewa.

Kupujcie Prmavera w 5

Na śmietniku są żółte kontenery na plastik!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.